Bezszwowa siatkowa cholewka nie ma wszytych

Kolejną zmianą w GOrun 5 jest bardziej tradycyjny rozkład podeszwy gumowej zamiast strąków znalezionych w GOrun 4, który obejmuje obszerniejsze obszary uderzenia i ma stałą trakcję na wielu powierzchniach. But zachowuje obszar uderzenia M z twardszej pianki śródstopia i gumy zewnętrznej, która promuje uderzenie w śródstopie z lekko uniesionym konturem od śródstopia do stóp.

Pomimo tego, że jesteśmy jednym z najlżejszych butów w naszej grupie testowej, nasi testerzy mieli pewne problemy z podkręceniem prędkości w GOrun 5, głównie dzięki niepewnemu dopasowaniu i słabo reagującej podeszwie środkowej.

Długość Onyx jest zgodna z rozmiarem, a paluch jest nieco wąski. Ostatnia czuje się wygodnie w stopach i luźniejsza w śródstopiu. Cienki, wyściełany język i tradycyjny system koronek pomagają ustabilizować dopasowanie śródstopia, ale nasi testerzy wciąż uważali go za niechlujny z wysoką sprawnością.

Pięta pięty jest duża i raczej sztywna, powodując pewne łagodne podrażnienia w obszarze Achillesa http://www.sklepbutyrun.com/air-jordan-x … .html dla niektórych naszych użytkowników. Bezszwowa siatkowa cholewka nie ma wszytych nakładek i czuła się wygodnie w stosunku do stopy, bez żadnych pocierań ani gorących miejsc. Wentylacja górnej siatki jest dość skuteczna w regulacji temperatury w ciepłe dni.