Solidne wędrówki prawdopodobnie wyzwanie

Punkt, że Gobi wydaje się ograniczony, był w nim funkcjonalnością trasy. To nie jest jakiś rodzaj podeszwy na podłoże technologiczne. To nie będzie wyzwaniem dla ludzi sportowych, którzy na ogół pozostają wierni trasom motocyklowym, szlakom brudu, oprócz pielęgnowanej ścieżki. Mimo to, sportowcy dokładnie tego, którzy typowy chropowaty, rzucić, nie jesteś solidne wędrówki prawdopodobnie wyzwanie w tym konkretnym biegu buta. Ta podstawa, zabezpieczenie, oprócz bezpieczeństwa, niezbędnego do ekstremalnego zarządzania ze skomplikowaną gruntem, może nie być w tej chwili.

Rewolucjonistyczny poczucie równowagi Gobi z nowej pory kosmicznej mogłaby wytworzyć bardzo dobry normalny but do biegania, przeznaczony dla sportowców, którzy operują różnymi typami nawierzchni, ponieważ może sprostać wielu technikom z bardzo długiego, powolnego przebiegu do pomóż trochę zarządzać uptempo. Skuteczność koncentruje się również na sportowych ludach, którzy mogą odkryć ten Gobi jako przekonującą decyzję, przeznaczoną zarówno do równego wyszukiwania, jak i do marathon / ultramarathon.

Łatwość na Gobi jest wspaniała, tylko dla biegaczy, które mają mniej niż 9 uncji. Te podeszwy środkowe są rozsądnie ściśliwe, ale podpory, a tym sklepbutyrun.com/kaishi-20-c-119_174.html http://www.sklepbutyrun.com/kaishi-20-c- … .html samym zmniejszają ryzyko, że ta emocjonalna emocja wiąże się z poważną redukcją wstrząsów. Górne rzeczy zapewniają również fantastyczną formę dopasowania bez zwężania się, skraplania miejsc, a może trudności z oddychaniem.

To obroty na Gobi jest prawdopodobnie poprzedzające normalne. To dlatego, że zarówno gładkość na odcinku pięty, jak i dodatek do łagodnego 6 mm od stóp do palca. Ta gładkość na napędzie jest zwykle zwiększana ze względu na nadmierne poczucie równowagi na bieżni, co często zmniejsza pomarszczoną próbę nad zarządzaniem.